Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Антитіла Танцюй

Music
07.09.2016
juliakuklean
580просмотров
Посмотреть позже
Танцюй з Антитілами цієї осені!
Новий саунд у майбутньому хіті «Танцюй» від гурту Антитіла.
Осінь підбиває підсумки насиченого українського open-air сезону. Влітку Антитіла завітали майже на всі фестивалі країни, не оминули й Америку та Канаду. Без перебільшення, сотні тисяч прихильників почули і відчули альбом "Все красиво" на собі - голосно підспівуючи улюблені пісні. Але настав час для оновлення! Результатом літніх експериментів зі звучанням та лірикою групи, стала пісня «Танцюй», яка потужно відкриває новий музичний сезон і починає серію осінніх релізів групи. Окремий приємний сюрприз очікує на киян при прослуховуванні цього треку, бо в ньому ми почуємо фрагмент офіційного гімну столиці: «Як тебе не любити, Києве мій».
Тарас Тополя: "Танцюй" - це про тебе. Про того, хто відчуває мову мегаполісу. Це пульс вільного племені урбан. Відкинь умовності, і танцюй! Стань центром, зіркою, собою справжнім... Місто підкаже!"
Для усіх прихильників за океаном також є чудова новина! 17 вересня гурт Антитіла вже в котре за цей рік перетнуть Атлантику, щоб зустрітись зі своїми фанами на масштабному фестивалі «Bloor» у Торонто. Слідкуйте за анонсами на нашому офіційному сайті та у соцмережах. Попереду те, що неодмінно здивує!
Комментарии (0)
Антитіла Танцюй cмотреть онлайн