Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Частина 2. Хто з учасниць вийшов на подіум голяка? «Супермодель по-українськи». Сезон 3. Випуск 3

Посмотреть позже
Головним завданням на дефіле було встигнути переодягнутися за обмежену кількість часу і гідно пройтися по подіуму. Та не всім це вдалося. Хтось вийшов на подіум босоніж, а хтось і взагалі без одягу.
 «Супермодель по-українськи» – це не просто реаліті-шоу, а неймовірна школа виживання у світі високої моди!
14 тижнів моделі будуть під прицілом фотокамер! Учасниць чекають зустрічі з фотографом, хореографом, стилістом, дієтологом, особистим тренером і психологом. Уроки дефіле, пластики, мистецтва макіяжу та акторської майстерності.
«Супермодель по-українськи» – це адаптація іспанського формату Supermodello. Над проектом працює Творче об’єднання Олексія Гладушевського («Холостяк», «Зважені та щасливі», «Вагітна у 16»).
Ведуча шоу всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова (у її послужному списку робота з модними будинками Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’Officiel, Harper `s Bazaar, Elle).
Дивіться онлайн  Сезон 3. Випуск 3. Частина 3.
Дивіться онлайн «Супермодель по-українськи» сезон 3 випуск 3 на сайті Нового каналу
Комментарии (0)
Частина 2. Хто з учасниць вийшов на подіум голяка? «Супермодель по-українськи». Сезон 3. Випуск 3 cмотреть онлайн