Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Микола Халезін про виставу-сенсацію "Burning Doors"

Music
26.09.2016
boomboks
557просмотров
Посмотреть позже
Восени 2016 Білоруський Вільний Театр розпочав світові гастролі вистави "Burning Doors", в якій розповідаються історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці - активістки Марії Альохіної, художника Петра Павленського та кінорежисера Олега Сенцова.

Це друга спільна робота Білоруського Вільного Театру і групи Бумбокс. Першою, в жовтні 2015 року, була гучна акція "I'm with the Banned - Staging a Revolution" (Я із забороненими) – концерт солідарності, в якому взяли участь Девід Гілмор, Pussy Riot, Brutto, Бумбокс, Кім Кетрелл, Джереми Айронс, Вікторія Модеста, Ніл Теннант.

У виставі "Burning Doors", барабанщик гурту Бумбокс, Олександр Люлякін виступив в якості композитора. Йому допомагав британський саунд-дизайнер Річард Хаммартан.

Арт-директор БВТ і режисер вистави Микола Халезін: "Я дуже радий тому, що в роботі над цим спектаклем ми почали співпрацювати з нашими українськими друзями - гуртом Бумбокс, запросивши у ролі композитора барабанщика групи Олександра Люлякіна. Творча група захоплена професіоналізмом Олександра - він підкорив усіх своїм ставленням до роботи. Нам знадобилося всього декілька днів на те, щоб зробити роботу, на яку більшості музикантів знадобилися б тижні. В умовах жорсткого часового цейтноту подібний рівень є рятівним. Удвічі цінна подібна співпраця в контексті майбутньої роботи, яку ми плануємо спільно з Бумбоксом."


Офіційний сайт Білоруського Вільного Театру
 http://belarusfreetheatre.com

Офіційні ресурси Бумбокс:
facebook.com/boomboxfamily
boombox.kiev.ua
vk.com/boombox_family
instagram.com/boomboxfamily/
youtube.com/user/familyboombox
Комментарии (0)
Микола Халезін про виставу-сенсацію "Burning Doors" cмотреть онлайн