Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Селюки з Беверлі-Хіллс (1993) - see-ukr.pp.ua

SEE-UKR
19.11.2016
SEE-UKR
40просмотров
Посмотреть позже
Джед відправляється на полювання де випадково виявляє в болоті велику кількість запасів нафти. Він продає цю ділянку за мільярд доларів та переїжджає зі своєю сім'єю в шикарний будинок в Беверлі Хіллз. Будучи там, незабаром він хоче одружитися, а його племінник починає йому підшукувати кандидатуру в дружини. Про це дізнається аферистка Лаура Джексон, і в ролі французької гувернантки потрапляє в їх будинок. Вона дізнається про те, що подобається Джеду, скориставшись цим, хоче йому в усьому догодити, і Джед, вирішує зіграти з нею весілля.

Однак про підступні плани його нареченої дізналась матір Джеда, але Лаура разом зі своїм помічником Тайлером запроторюють стареньку в будинок для людей похилого віку, щоб вона не завадила весіллю. Фінансовий радник Джейда на ім'я Джейн Хетевей, дуже стурбована зникненням бабусі і відправляється їй на допомогу. Коли вони рятують її з будинку престарілих, то спільно йдуть на весілля, куди вже встигли приїхати всі родичі Джеда з Арізони, і встигають її зірвати.
Комментарии (0)