Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Звіт на мільйон для Лавриновича | Спецрепортаж

Телевидение
09.12.2016
Unidot
292просмотра
Посмотреть позже
13 квітня 2011 року проти Юлії Тимошенко було порушено кримінальну справу. Колишню прем’єрку звинувачували в перевищенні повноважень при укладенні так званих газових угод в січні 2009 року. В жовтні того ж року Печерський районний суд виніс вирок: сім років позбавлення волі і виплата на користь компанії «Нафтогаз» 1,5 млрд. гривень збитків. Пройшовши всі судові інстанції в Україні Юлія Тимошенко в 2012 році подала позов в Європейський суд з прав людини.

Саме у зв’язку з цією справою Міністерство юстиції України в 2012 році замовило в провідної американської юридичної фірми Скадден висновок. За задумом цей висновок мав продемонструвати міжнародній спільноті, що суд над Тимошенко не був політично мотивований.

В 2015 році у зв’язку із замовленням цього висновку генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича та двох його підлеглих.

hromadske.ua провело власне розслідування деталей кримінальної справи проти екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича та замовленого ним юридичного висновку в Skadden.
Комментарии (0)
Звіт на мільйон для Лавриновича | Спецрепортаж cмотреть онлайн