Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Віталій Касько: “Клептократи пов’зані та не можуть здати один одного, адже повалиться вся система”

Телевидение
10.12.2016
juliakuklean
420просмотров
Посмотреть позже
Віталій Касько, заступник Генерального прокурора України (2014-2016) в прямом эфире Шустер LIVE: “Мені прикро спостерігати найбрудніші куточки української політичної кухні, які ми сьогодні спостерігаємо. Причина цього - корупція, яка роками взрощювалася політичною елітою. Вона зростала на політичній корупції. Те що ми зараз спостерігаємо - результат безкарності за корупцію. Це кричущі факти, за якими не послідувало жодного покарання. Багато ми знаємо корупціонерів які отримали 15 років позбавлення волі? Не багато. А безкарність породжує подальшу корупцію. Оніщенко - звичайний, традиційний український клептократ. Змінюються обличчя, але сутність влади не змінюється. А клептократія будується на принципі омерти. Клептократи пов’зані між собою настільки, що один іншого не взмозі здати, адже повалиться вся система. Але відбувся збій системи і один з них опинився за її межами. Він став як риба без води. І в результаті, вочевидь, він почав говорити”

Дивіться Шустер LIVE о 20:30 на Канал Савика Шустера 3S.tv та онлайн:
http://www.3s.tv/
#територіясвободи
Комментарии (0)
Віталій Касько: “Клептократи пов’зані та не можуть здати один одного, адже повалиться вся система” cмотреть онлайн