Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Держслужбовці та поліцейські почали вивчати англійську — GO Global

Телевидение
12.12.2016
Unidot
305просмотров
Посмотреть позже
Протягом року англійської мови в Україні збільшився інтерес населення до її вивчення. Із 61% населення міст України, які вивчають іноземну мову, 34% в цьому році обрали англійську. Про це заявили представники ініціативи з вивчення іноземних мов в Україні GO Global на прес-конференції в Києві, повідомляє кореспондент Громадського.

У цей період за підтримки української влади, посольства США, Британської Ради та інших партнерів вдалось зобов’язати володінням іноземною мовою держслужбовців через внесення змін до закону «Про державну службу».

Завдяки GO Global близько 1400 держслужбовців безкоштовно підняли свій рівень володіння англійської.

«Адміністрація президента — перша державна установа, працівники якої володіють англійською», — зазначив заступник голови АП Дмитро Шимків.

Він відзначив, що 599 держслужбовців здобули рівень англійської А1 і А2, а 11 з 18 міністерств мають англомовні версії сайтів.

Як повідомив директор Британської Ради Саймон Вільямс, опановувати англійську почали близько 600 працівників поліції.

«Спільно з посольством США ми розпочинаємо курси англійської мови для 600 патрульних поліцейських спеціально до Євробачення-2017», — сказав він.

Також відбулись суттєві зміни в системі освіти. Міносвіти разом із Британською Радою та GO Global започаткувало проект «Вчителі англійської мови — агенти змін», який готує викладання англійської відповідно до міжнародних стандартів.

1428 вчителів уже опанували сучасні практики викладання. Таким чином, до кінця 2017 року 50 тис. дітей по 7 областях навчатимуться за новою методикою.
Комментарии (0)
Держслужбовці та поліцейські почали вивчати англійську — GO Global cмотреть онлайн