Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

НЕБО І ЗЕМЛЯ. «БОРИСПІЛЬ» НА ПОРОЗІ ЗМІН

Телевидение
14.12.2016
Unidot
307просмотров
Посмотреть позже
Аеропорт «Бориспіль» цього року увійшов до п’ятірки європейських аеропортів зі значним зростанням кількості пасажирів. З січня по листопад пасажиропотік сягнув 7,8 млн людей. Наразі аеропорт забезпечує близько 70% усіх авіаперевезень з України. Без перебільшень летовище можна назвати головними повітряними воротами України. Проте українцям не варто сподіватися на недорогі перельоти звідси. Основним перевізником залишається авіакомпанія МАУ. В листопаді стало відомо ім’я переможця в конкурсі на посаду директора, ним є Павло Рябікін, в минулому заступник міністра інфраструктури, голова наглядової ради авіакомпанії МАУ (2005 – 2006) та радник міського голови Києві Віталія Кличка. Поки Рябікін чекає на офіційне затвердження Кабінетом міністрів, обов’язки директора «Борисполя» продовжує виконувати Євген Дихне. В інтерв’ю з ним Громадське з’ясовувало, які зміни відбулися в аеропорті за два роки його роботи та з чим доведеться працювати новому керівнику.
Комментарии (0)
НЕБО І ЗЕМЛЯ. «БОРИСПІЛЬ» НА ПОРОЗІ ЗМІН cмотреть онлайн