Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Наше Євро - Сімейні мелодрами Сезон 2 Серія 44

Посмотреть позже
Сімейні мелодрами 2 сезон 44 серія - дивіться онлайн. 
Олена Золотарьова та бізнесмен Микола Хоменко були у тривалих стосунках. І коли хлопець запросив її у кафе, дівчина сподівалась, що він запропонує їй одружитися. Але Микола вирішує розлучитися з Оленою. Проте дівчина не в тім'я бита: вона зібралась поїхати на Євро-2012 і знайти собі багатого іноземця. Сказано - зроблено. Разом з подругою Кариною вона вирушила до Києва і вже у першому клубі для іноземців зустріла двох німців - Генриха та Ганса. Олена втрачати свого шансу не стала і одразу поїхала с Генрихом до готелю, а от з подругою своєю, здається, посварилися. Проте, нещастя на цьому не закінчилися. Наступного дня Генрих зізнається в тому, що одружений і пропонує знайомство зі своїм другом Анрі. Олена обурена вчинком іноземця, проте не проти почати нові стосунки. Карина ж більше за все бажає привести подругу до тями, але вони сваряться ще більше. Хто з дівчат має рацію?
Комментарии (0)