Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Диво за розкладом. 4 серія

Посмотреть позже
Чудо за розкладом – дивіться четверту, останню серію онлайн. Андрій йде з фірми батька Лари. Він не бажає більше бути жертвою шантажу. Батько Вероніки Краснов приходить до театру, щоб розібратися з режисером, який ледь не довів його колишню дружину до самогубства. В університеті тим часом триває розслідування щодо спроби зґвалтування, яку Краснов нібито вчинив щодо однієї зі студенток. Андрій пропонує викладачу свою допомогу як юриста. Міша отримав хорошу пропозицію роботи в Ізраїлі та хоче забрати Вероніку з собою. Книга Бели Давидівни, бабусі Міши, зчинила фурор в інтернеті, після того, як Вероніка розмістила кілька глав у своєму блозі. Та от-от має статися очікуване диво – дві комети зіштовхнуться у сузір'ї Волосся Вероніки. Дивіться 4 серію Чудо за розкладом онлайн.
Комментарии (0)