Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Центральна лікарня. 31 серія

Посмотреть позже
Центральна лікарня – дивіться 31 серію нового українського серіалу онлайн. Минув місяць після пожежі, лікарня поступово відновлюється. За цей час багато що змінилось: Толя і Коля пішли у пластичну хірургію, Маша звільнилась, Юля вийшла заміж, Володимир Петрович готується до весілля із Зоєю Федоріною. Страшна пожежа мала свої наслідки: Ніка загинула, а Рустам в комі. Але життя продовжується і необхідна реструктуризація лікарні, тож Максим очолив відділення хірургії і з’явився новий хірург – Наталія, знайома Максима. Цинічній, холодній та цілеспрямованій жінці одразу не сподобався підхід Маргарити до пацієнтів і вона прагне позбутись її. А Маргарита не втрачає надію на те, що її коханий Рустам прийде до тями і робить усе можливе, щоб посприяти цьому. Дивіться 31 серію серіалу Центральна лікарня онлайн.
Комментарии (0)