Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Право на владу: Репетиція жовтня. 21 випуск

ovvamedia
04.01.2017
ovvamedia
242просмотра
Посмотреть позже


26 липня у Чернігові відбудуться вибори у народні депутати на 205-у окрузі. Але політичні скандали вже сколихнули всю Україну. Чому виборчий процес перетворився на фарс та якими способами кандидати маніпулюють думкою виборців? Дивіться у випуску ток-шоу «Право на владу» просто зараз. Гості сьогоднішнього ефіру - кандидати у народні депутати України, ВО №205 - Ігор Андрійченко, Дмитро Блауш та Геннадій Корбан. Експерти: Олег Кошель (генеральний директор комітету виборців України), Ольга Айвазовська (голова правляння громадянської мережі "ОПОРА"), Володимир Фесенко (голова правління центру прикладних політичнийх досліджень, "Пента"), Анна Коваленко (громадський активіст), Павло Пущенк (головний редактор інтернет-видання "ПІК", м. Чернігів). 
Комментарии (0)