Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Інспекція магазинів одягу - Новий Інспектор Фреймут. 4 серія 2 сезон

ovvamedia
04.01.2017
ovvamedia
369просмотров
Посмотреть позже
Сьогодні у програмі ви побачите інспекцію магазинів одягу. Інспектор перевірятиме все: від демократичних брендів, ринку секонд-хенд до бутика класу люкс. Глядачі дізнаються, чи можна купувати одяг на секонд-хендах. Лабораторна експертиза покаже, наскільки безпечними є речі, які вже використовував попередній власник, і наскільки ретельно проводиться обробка такого одягу. Допомагати проводити перевірку Ользі Фреймут буде екстрасенс Максим Гордєєв, який розповість про попередніх власників речей. Ви дізнаєтеся, що розлютило інспектора в магазинах популярних молодіжних брендів. А також не пропустіть зухвалий експеримент команди програми в магазині одного з найдорожчих світових брендів Louis Vuitton. В результаті цього експерименту ми з'ясуємо, чи правдивий міф про те, що в брендових дорогих магазинах продавці упереджено ставляться до відвідувачів, чий рівень достатку оцінюють, як низький.
Комментарии (0)