Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Долина Баліем - Світ навиворіт. Індонезія. 5 сезон, 12 серія

ovvamedia
04.01.2017
ovvamedia
323просмотра
Посмотреть позже
Знайомство з легендарною долиною Баліем і її столицею, містом Вамена. Наостанок ми ще раз завітаємо на унікальний столичний ринок, де активно торгують не тільки фруктами і овочами, а й мертвими червонокнижними тваринами - райськими птахами і кускусом, а також холодною зброєю і легальними наркотиками. Алкоголь в Папуа під забороною, тому, щоб розслабитися, папуаси жують бетель, наркотичну жуйку з плодів арекової пальми, яка паморочить свідомість і фарбує ясна в криваво-червоний колір. Після прогулянки ринком ми продовжимо наш ексклюзивний спецрепортаж про унікальні мумії острова Нова Гвінея і вирушимо в глухі джунглі, щоб знайти ще одну реліквію, яку папуасам тільки дивом вдалося врятувати від руйнування. Її відреставрували і поселили в свого роду скляний мавзолей, що дозволяє зберегти чотирьохсотрічну реліквію для нащадків. А дорогою до села, де знаходиться цей незвичайний мавзолей, ми зустрінемо офіс політичної партії, який одночасно є домом для співробітників, сараєм для свиней і центром політичної кухні долини Баліем. Агітатори, що працюють в баліемской глушині, розкажуть, як їхні політичні діячі завойовують любов виборців і що спільного між українською і папуасською політикою.
Комментарии (0)