Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Тернівка - Нонг-Хан. Міняю жінку – 2 випуск, 11 сезон

ovvamedia
05.01.2017
ovvamedia
454просмотра
Посмотреть позже
Дивіться другий випуск нового, одинадцятого сезону реаліті-шоу Міняю жінку від 13.04.2016 року на 1+1. Сьогодні у випуску самовпевнена домогосподарка із маленького містечка на Дніпропетровщині і скромна дівчина із Таїланду на 7 днів поміняються сім’ями. Юля живе зі своїм чоловіком-шахтарем та донечкою у Тернівці Дніпропетровської області. Жінка дуже багато часу та грошей, які тяжкою працею заробляє чоловік на шахті, витрачає на свій зовнішій вигляд та маленьку гламурну собачку. Жінка почуває себе щасливою, успішною та коханою. А Тем – заощадлива господиня із міста Нонг-Хан, що у Таїланді, вона нічого не знає про Україну та бажає познайомитись із нашою культурою. На її тендітних плечах лежить відповідальність за усю родину. Вона тяжко працює у кафе, щоб забезпечити сім’ю, а чоловік не має постійної роботи, натомість багато часу проводить із своїм авто, доглядаючи за ним, немов за коханою жінкою. На обох героїнь чекає дуже складний тиждень, що принесе багато випробувань та несподіваних відкриттів. Чи вдасться тайці вижити у суворому українському кліматі та зрозуміти бодай щось із незвичних українських традицій і як українка виховуватиме врівноваженого тайця, що в усьому покладається на волю духів – дивіться у другому випуску нового сезону Міняю жінку.
Комментарии (0)