Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Київ Кременчук - Міняю жінку 9 Сезон 1 Серія

ovvamedia
05.01.2017
ovvamedia
504просмотра
Посмотреть позже
Дивіться онлайн Міняю жінку - 9 сезон 1 випуск – Київ Кременчук.У промисловому центрі Полтави - Кременчуку мешкає одна весела сім'я: тато Олександр, мама Ірина та їхня донька Ілона. У цій родинні звикли кепкувати, шуткувати та підколювати один одного. Навіть побутові справи звикли вирішувати жартома. Подружжя разом уже 23 роки і щоб ще якось розбавити своє сімейне життя родина вирішила взяти участь у проекті Міняю жінку.

А в Києві проживає сім’я, яку суспільство воліє уникати – це родина колишніх наркоманів Олени та Костянтина. Зараз подружжя будує нове життя. Участь у проекті для цієї пари – це єдиний шлях довести соціуму, що наркомани можуть покінчити назавжди зі своїм темним минулим, щоб почати вести здорове родинне життя.

Як пройде обмін, дивіться просто зараз.
Комментарии (0)