Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Сербія - Соколівка - Міняю жінку 2 Сезон 6 Серія

ovvamedia
09.01.2017
ovvamedia
447просмотров
Посмотреть позже
Дивіться онлайн Міняю жінку - 2 сезон 6 випуск – Сербія - Соколівка.

У шостому випуску шоу Міняю жінку ви побачите обмін жінками між Україною та Сербією. Родина із Сербії проживає у містечку Новий Сад. Чоловік Стева був одружений тричі і від кожного шлюб має по одній дитині. Телеведуча Єлена, виходила заміж двічі і має двоє дітей. Донька Єлени Міліца та син Стеви Боян стали зустрічатися та вирішили познайомити батьків. Тепер всі живуть однією великою та дружньою родиною.

Друга родина проживає в Україні у селі Соколівка. Тато Олександр раніше мав власний бізнес, але, через кризову ситуацію в країні, вимушений сидіти вдома на господарстві. Мама Ганна вирощує та продає квіти. Подружжя має одну доньку. Характер тата дуже запальний, тому в сім’ї заведено так, що всі слухаються тата. Чи підкориться сербка норовливому українцю та, як знаходитиме українська мама спільну мову з іноземною родиною? Дивіться у проекті Міняю жінку на сайті телеканалу 1+1.
Комментарии (0)