Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Київ Верховина - Міняю жінку 2 Сезон 3 Серія

ovvamedia
09.01.2017
ovvamedia
1 351просмотр
Посмотреть позже
Дивіться онлайн Міняю жінку - 2 сезон 3 випуск – Київ Верховина.

Українці люблять жити на висоті - хтось далеко в горах, а хтось любить високі київські пагорби, ближче до столичногу бомонду. А кому з них живеться цікавіше і радісніше? Відразу на таке питання не відповісти, треба спочатку спробувати - сказали собі дві українські сім'ї та обмінялися на тиждень мамами.

У 3 випуску 2 сезона шоу Міняю жінку взяли участь сім’ї з Києва та Верховини. У селищі Верховина на Прикарпатті проживає дружня родина: мама Василина, тато Василь та двоє діточок. Попрти те, що мама доволі строга жінка, у сім’ї панує мир і любов.

 У елітному районі Киева мешкає невеличка сім’я з трьох чоловік: мама Ірина, тато Олександр та семирічний синок Данило. Мама Ірина – модель та візажист. Тому у цій родині велике значення приділяють зовнішньому вигляду.

Як пройде обмін двох сімей, дивіться у проекті 1+1 Міняю жінку.
Комментарии (0)