Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Дніпропетровськ - Астана. Міняю жінку – 4 випуск, 11 сезон

ovvamedia
09.01.2017
ovvamedia
482просмотра
Посмотреть позже
Четвертий випуск нового сезону реаліті-шоу Міняю жінку зіштовхне представників двох абсолютно різних культур – української та казахської. Самовпевнена українка і самовіддана казашка на тиждень поміняються родинами і спробують прожити життям одна одної. Чоловік Іркіжан із Астани є місцевою поп-зіркою, і дружина ставиться до нього як до справжнього божества, виконуючи усі його забаганки та не обтяжуючи побутовими дрібницями. Казахська красуня чистить взуття чоловіка, пере костюми, організовує концерти і навіть робить манікюр. А у родині Вадима та Ірини із Дніпропетровська головною є 3-річна донечка Саша. Батьки повністю залежать від настрою маленької вередливої принцеси. Ірина ні на хвилину не розлучається з донечкою, підлаштувавши навіть власний бізнес під неї і приділяючи надто мало уваги своєму коханому чоловікові. Як гонорова українка впорається із роллю дружини-служниці, а казашка перетворить скромного дніпропетровця на справжнього хана – дивіться 4 серію 11 сезону шоу Міняю жінку.Комментарии (0)