Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Миргород Тбілісі - Міняю жінку 9 Сезон 12 Серія

ovvamedia
09.01.2017
ovvamedia
467просмотров
Посмотреть позже
Дивіться онлайн Міняю жінку 9 сезон 12 серія - Миргород-Тбілісі
Політика - це привід дратуватися чи прояв патріотизму? Грузія, яка пройшла війну, та Україна, яка її переживає. Родина, яка пишається громадянством, і сім'я, чия хата скраю. Лише один тиждень, щоб порозумітися. Міняю жінку як шанс змінити ставлення до себе, родини та країни.
Ця історія сім'ї з Миргорода хоч і не належить перу Гоголя, проте також заслуговує на увагу. Подружжя Оксани з Геною виховує трьох дітей, мирно живе під контролем дружини та зовсім далеке від політичних подій в Україні. Грузини Ніно та Арчіл, із якими й відбудеться обмін жінками, дуже відповідально підійшли до вибору другої половинки та одружилися, коли їм було вже за тридцять. Але дітей це подружжя досі не має. Програма дає їм шанс спробувати себе у ролі батьків: у Миргороді на Ніно чекає двоє хлопчиків, а в Тбілісі Оксана приїде з маленькою донечкою. Якщо грузинська сім'я має оцінити всі переваги та недоліки батьківства, то українці змушені будуть переоцінити своє ставлення до України. Що із цього вийде, дивіться у програмі!


Комментарии (0)