Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Переяслав-Хмельницький - Київ. Міняю жінку – 3 випуск, 11 сезон

ovvamedia
09.01.2017
ovvamedia
484просмотра
Посмотреть позже
У цьому випуску реаліті-шоу Міняю жінку запальна білявка із Переяслав-Хмельницького і врівноважена африканська домогосподарка познайомляться із сімейним життям одна одної. У сім’і Насті із Переяслав-Хмельницького усі хатні обов’язки виконує її чоловік Вадим, що на 20 років старший за неї. Жінка організовує відпочинок своєї сім’ї та займається власною зовнішністю. А камерунка Надін, яка вже 6 років проживає у Києві разом зі своїм чоловіком Серілом – спокійна домогосподарка. У їхній сім’ї згідно з африканськими традиціями саме на ній усі хатні справи, а чоловік займається іншими важливими справами – навчається в університеті, з друзями кальян курить та коньяк п’є. Чи виживе манірна українська краля у африканських реаліях і чи зможе додати чистоти та затишку до побуту? А чи вдасться темношкірій красуні здивувати та зацікавити свого нового чоловіка та навчити його легкості? Дивіться третій випуск 11 сезону Міняю жінку.
Комментарии (0)