Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Нетішин - Чернігів. Міняю жінку – 5 випуск, 11 сезон

ovvamedia
09.01.2017
ovvamedia
349просмотров
Посмотреть позже
Україно-вірменський обмін у 5 серії реаліті-шоу Міняю жінку. Зневірена українка, що закувала власні мрії у темному кіоску та підприємлива і цілеспрямована вірменка спробують тиждень прожити життям одна одної. У місті Нетішин Хмельницької області мешкає родина вірменських бізнесменів. Мама Каріна дбає про родинний затишок і про власну зовнішність, закохуючи свого чоловіка все більше і більше у себе. Ця пара вже 25 років у щасливому шлюбі, тому вони прагнуть поділитись досвідом свого сімейного щастя з іншою сім’єю. А у Чернігові проживає сім’я із зовсім іншою атмосферою та життєвими цінностями. Мама Олена головна у сім’ї, без її відома нічого не відбувається. Чоловік та 20-річна донечка лінуються будь-що робити у домі, чекаючи поки з роботи повернеться стомлена мама і все зробить за них. Змучена жінка не має часу ані для себе, ані для коханого чоловіка, який не приділяє їй належної уваги. Чи вдасться вірменці перетворити родину лінивців у налагоджений механізм, а українці – нарешті відчути себе жінкою, яка має право на щастя – дивіться 5 випуск шоу Міняю жінку онлайн.
Комментарии (0)