Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Право на владу: Голандський ляпас - що тепер? 41 випуск

ovvamedia
10.01.2017
ovvamedia
327просмотров
Посмотреть позже
Сьогоднішній ефір суспільно-політичного ток-шоу Право на владу буде присвячений темі референдуму щодо угоди про асоціацію "Україна-ЄС", який вчора пройшов у Нідерландах. Про те, що означитимуть результати референдуму для українців, і яка подальша доля асоціації - говоритимуть запрошені політики, експерти та журналісти. Зокрема, гості програми спробують розібратися у причинах позиції, продемонстрованої голландцями, і спрогнозувати, як їх небажання бачити Україну в "європейській сім'ї" відобразиться на нашій країні. Нагадаємо, що за попередніми результатами референдуму у Нідерландах 61% учасників голосування висловилися проти Угоди про асоціацію України з Євросоюзом. До студії запрошено Посла з особливих доручень МЗС України Дмитра Кулебу, народних депутатів Олексія Гончаренка ("БПП"), Сергія Соболєва ("Батьківщина"), Антона Геращенка ("Народний фронт"). На включенні скайпом- експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Андреас Умланд.
Комментарии (0)