Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Дмитрівка - Запоріжжя. Міняю жінку – 6 випуск, 11 сезон

ovvamedia
10.01.2017
ovvamedia
304просмотра
Посмотреть позже
Україно-болгарський обмін дружинами у шоу Міняю жінку. Самовпевнена українка, що безперечно вміє смакувати життя та зневірена трудівниця, що звикла вдовольнятись найменшим, спробують тиждень пожити життям одна одної. У Запоріжжі живе розпещена красуня Галина та її чоловік Едуард, який обожнює кохану, постійно нагадуючи їй про це та прискіпливо слідкуючи за її зовнішністю. Бюджет цієї сім’ї повністю контролює Едуард, тому навіть колготки та нижню білизну він купує їй сам. А у селі Дмитрівка, що на Одещині, мешкає болгарська родина Світлани та Дмитра. Незважаючи на те, що вони вже більше 20 років разом, Діма жодного разу не говорив Світлані про свої почуття до неї. Зневіреній жінці бракує впевненості у чоловікові і, як наслідок, у собі, вона почувається непотрібною. Але основною проблемою у цій родині є пристрасть чоловіка до алкоголю, він може днями не бачитись зі своєю дружиною та не спілкуватись з нею, але не пропустить нагоди завітати до друзів на чарочку. Як містянка повстане проти панщини та алкоголізму, а селянка вперше в житті відчує себе центром уваги – дивіться 6 випуск реаліті-шоу Міняю жінку онлайн.
Комментарии (0)