Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Право на владу: Американська мрія: Україна? 30 випуск

ovvamedia
10.01.2017
ovvamedia
282просмотра
Посмотреть позже
 У цьому випуску поговоримо про те, чи насправді війна прийшла у столицю, що дали Україні Мінські домовленості, яким повинен бути дієвий механізм боротьби з корупцією в Україні, чи готові українські депутати дослухатися до порад політиків зі Сполучених Штатів.

Обговорення відбуватиметься за участі народних депутатів України - Світлани Заліщук ( партія "Блок Петра Порошенка"), Остапа Семирака (партія "Народний Фронт"), Віталія Купрія (позафракційний член партії "УКРОП"), Олексія Рябчина (фракція "Батьківщина") та експертів - Андрія Єрмолаєва (директора експертно-аналітичної групи «Нова Україна»), Віталія Шабуніна (голови правління Центру протидії корупції), Ольги Айвазовської (голови правління ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА") і Тараса Чорновола (народного депутата України третього і шостого скликань)
Комментарии (0)