Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Харків Тернопіль - Міняю жінку 2 Сезон 11 Серія

ovvamedia
10.01.2017
ovvamedia
894просмотра
Посмотреть позже
Дивіться онлайн Міняю жінку - 2 сезон 11 випуск – Харків Тернопіль.

В Україні чимало сімей, в яких різні покоління живуть у мирі та розумінні, але і вистачає тих, де територію спільного проживання перетворюють на поле бойових дій. А чи можна жити по-іншому? Дві українські родини вирішили поділитися досвідом і обмінялися мамами на тиждень
У Тернополі проживає молода родина. Мама Олена – домогосподарка. Тато Віталій працює начальником охорони на підприємстві. Мають дворічну донечку Вікторію. Друга родина живе в Харкові. Тато Дмитро – годинникар, а мама Світлана – тимчасово безробітна. Мають трьох чудових донечок. Батьки разом вже 10 років і за цей час у них не було серйозних сварок. Проте, навіть у цій родинні не все так добре. Сім’я ділить помешкання з матір’ю Дмитра. І у Світлани зі свекрухою м’яко кажучи неприязні стосунки. Чи вдасться знайти спільну мову зі свекрухою новій мамі, дивіться просто зараз.
Комментарии (0)