Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Право на владу: Місцеві вибори: перемога політики чи людей? 24 випуск

ovvamedia
10.01.2017
ovvamedia
263просмотра
Посмотреть позже
Уперше за новітню історію України за результат місцевих виборів розгорнулися справжні баталії. Але вже на ранок 26 жовтня стало зрозуміло, що виборив Україні відбувалися як завжди - з фальсифікаціями і навіть відвертими політичними шахрайствами. Однак зміни все ж таки є: змінилися українці, яких добряче загартував Майдан і війна. Чи усвідомили це політики? Про це й буде мова у сьогоднішньому випуску програми "Право на владу", гостями якої стали Юлія Тимошенко (народний депутат, лідер парламентської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"", Борис Філатов (народний депутат, позафракційний член політради політичної партії "УКРОП", Вадим Денисенко (народний депутат, фракція "Блок Петра Порошенка") і Єгор Соболєв (народний депутат, заступник голови парламентскьої фракції політичного об'єднання "Самопоміч").
Комментарии (0)