Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Право на владу: Прем’єріада – кінець чи початок кінця? 42 випуск

ovvamedia
10.01.2017
ovvamedia
270просмотров
Посмотреть позже
Сьогоднішій ефір суспільно-політичного ток-шоу Право на владу присвячений найактуальнішому питанню на сьогодні – відставці чинного Премєр-міністра України Арсені Яценюка та призначення нового Прем’єра. Гості та експерти програми говоритимуть про зміни, які наразі відбуваються в українському уряді та про перспективи цих змін. В ефірі аналізуватимуть, наскільки дієвим буде новий Кабмін, які кроки для покращення суспільно-політичної та економічної ситуації в Україні він втілюватиме у життя та як це впливатиме на міжнародний імідж нашої країни. Призначення нового Генпрокурора також залишається одним із найбільш нагальних питань сучасної української політики. Гості та експерти розглядатимуть можливі варіанти серед запропонованих кандидатів.

Обговорення відбуватиметься за участі: Ірини Геращенко (першого заступника Голови Верховної Ради), Максима Бурбака ("Народний фронт"), Івана Крулько (ВО "Батьківщина"), Віктора Бондара ("Відродження") та Олега Березюка ("Об'єднання "Самопоміч").

Комментарии (0)