Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Київ Прилуки - Міняю жінку 7 Сезон 12 Серія

ovvamedia
10.01.2017
ovvamedia
352просмотра
Посмотреть позже
Дивіться онлайн Міняю жінку 7 сезон 12 серія - Київ-Прилуки
Для одних щастя - затишок і чистота в будинку, для інших - можливість витрачати гроші, як заманеться. Родина киян не переймається відклеєними шпалерами, але любить побалувати себе дорогими і ексклюзивними подарунками. Навпаки, сім'я і з Прилук старанно піклується про побут, зовсім забувши романтичні почуття один до одного.
У київській сім'ї нова дружина Оксана із Прилук сумувати точно не буде - по прибуттю у нову оселю її зустріла іграшкова миша, яка справді повісилась у холодильнику, та шкідлива кішка, з якою жінка одразу знайшла спільну мову. Прилуки зустріли киянку Наталю зі смаколиками та ідеальною чистотою, яка зародила в жінці сумніви у щасті цієї родини. Обидві жінки хочуть у своїх родинах розпалити минуле багаття, яке потроху згасає. Чи допоможе їм у цьому проект?
Комментарии (0)