Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Війна і мир. Авдіївський синдром

Посмотреть позже
Вже кілька днів населений пункт Авдіївка перебуває у фокусі уваги українського суспільства. Такого безпрецедентного загострення військових дій між українськими військами і терористами так званих Л/ДНР, підтримуваних Росією, не було з кінця 2015 року. Терористи використовують увесь арсенал забороненої Мінськими угодами зброї, включно із "Градами", в результаті чого понад 16 тисяч мешканців Авдіївки залишились без свтіла, електроенергії і водопостачання.

Про те, що насправді відбувається в Авдіївці, і чому загострення на цій ділянці фронту було неминучим, а також про те чи готові суспільство, армія та влада піти вперед і повернути Донбас – у цьому випуску програми "Війна і мир". Юрій Макаров і Євген Степаненко говоритимуть з шеф-редактором інтернет-видання Censor.net, журналістом Юрієм Бутусовим.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Війна і мир. Авдіївський синдром cмотреть онлайн