Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Окуєва: Росія ослабне, а Чечня буде незалежною // "За Чай.com" - 22.03.2017

Телевидение
23.03.2017
Unidot
265просмотров
Посмотреть позже
Неймовірна жінка-воїн. Аміна Окуєва вважає, що Друга російсько-чеченська війна, як і Друга російсько-українська, ще не завершена. А Чечня буде незалежною.
Тож, лікар Майдану, а опісля - доброволець АТО, прес-офіцер батальйону ім.Джохара Дудаєва. Дружина "терориста" Адама Осмаєва, якого схопив Янукович і передав Путіну ніби-то за підготовку замаху на кремлівського карлика. Вона мешкала в Грозному та Москві, але повернулася додому і стала представником громадського політичного руху "Вільний Кавказ" в Україні. Війну з Росією передбачала ще у дні Майдану.
Про досвід російсько-чеченських воєн, про жінок на війні, віру й оптимізм та "всепропальщиків" у тилу, про колаборантів і простих жертв "телеящика". Куди повернулася розмова з Аміною - дивіться на відео.
Комментарии (0)
Окуєва: Росія ослабне, а Чечня буде незалежною // "За Чай.com" - 22.03.2017 cмотреть онлайн