Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Репортаж з Франції: Як сатирична газета Le Canard Enchaîné змінила хід французьких виборів

Телевидение
06.05.2017
Unidot
479просмотров
Посмотреть позже
Le Canard Enchaîné – французька сатирична газета, яка змінила хід цієї кампанії. Їхнє розслідування про те, як дружина кандидата в президенти – екс-прем’єра Франсуа Фійона, просто так отримували кошти з державної скарбниці, фактично виключило його президентської гонки, хоча той вважався претендентом №1. Ця газета не викладає матеріалів в інтернеті. Друковане видання самоокуповується за рахунок продажів та підписників. На цих виборах Le Canard Enchaîné зайняв чітку політичну позицію: газета відкрито виступила проти Марін Ле Пен. Щоб під час виборів у Франції незалежне видання виступило проти когось чи за когось, трапляється рідко. Цього разу на кону французька демократія, переконують журналісти. На першій сторінці останнього перед другим туром випуску написано великим літерами: «Ni Marine, ni Le Pen!». Громадське побувало в редакції, де розбиралося, чим справді особливі ці вибори.
Комментарии (0)
Репортаж з Франції: Як сатирична газета Le Canard Enchaîné змінила хід французьких виборів cмотреть онлайн