Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Забіг на честь загиблого кіборга Ігоря Брановицького

Телевидение
07.05.2017
Unidot
271просмотр
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Це другий щорічний забіг у пам'ять загиблого Героя. До заходу долучилося понад півтисячі охочих, серед яких і ветерани Збройних сил, і нинішні військовослужбовці. Цьогорічний забіг відбувся вперше за участі спортсменів з особливими потребами. В подальшому організатори планують збільшити кількість таких учасників. Десантник 90-го окремого батальйону 81-ї аеромобільної бригади Ігор Брановицький загинув 21 січня, захищаючи Донецький аеропорт. Родом він із Пущі Водиці, тому організатори вирішили щорічно проводити на батьківщині кіборга такий забіг. Захід став популярним серед спортсменів-професіоналів та любителів бігового спорту. Парарельно із забігом дорослих, організатори проводять аналогічні змагання для дітей, цьогоріч у дитячому кросі взяли участь понад 6 десятків юних спортсменів.
Комментарии (0)
Забіг на честь загиблого кіборга Ігоря Брановицького cмотреть онлайн