Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Ці два законопроекти можуть призвести до явної чи прихованої релігійної війни в України

ovvamedia
17.05.2017
ovvamedia
409просмотров
Посмотреть позже
Один законопроект фактично пропонує погоджувати всіх священників УПЦ і призначення ключових священників – керівництва, єпископів – з органами влади. Норма дика. Вона, по-перше, дискримінує цю церкву з-поміж інших, що протирічить Конституції та законам. Я такі приклади можу згадати лише з середньовіччя, коли йшли релігійні війни в Європі… Другий законопроект – ще небезпечніший, просто вибуховий та ядерний. Адже ним пропонується встановити принцип самоідентифікації громадян, які є прихожанами тієї чи іншої релігійної общини без чіткого виписування, що мається на увазі під цією самоідентифікацією, що створить умови для захоплення храмів по всій Україні, що створить умови для численних та дуже жорстких конфліктів між релігійними громадами. Адже, відповідно до цього законопроекту, будь-яка група осіб може приїхати у будь-яке місце, оголосити себе прихожанами того чи іншого храму, конфесії.

Комментарии (0)