Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

У Афінах демонстранти побилися з поліцією

Посмотреть позже
Велика бійка счинилася біля парламенту. Мітингувальники жбурлялися камінням та петардами, поліція застосувала сльозогінний газ. Мітинги пройшли по всій Греції. Люди виступають проти урізання пенсій та підвищення податків. Вийти на вулиці їх закликали три найбільші профспілки країни.

Страйк оголосили вчителі, медики, журналісти, працівники транспортної галузі та пілоти. До мітингів також планують долучитися правоохоронці. Через страйк у лікарнях відповідають тільки на термінові виклики. Громадський транспорт ходить раз на годину. Скасовано десятки авіарейсів. За нові міри економії грецькі депутати голосуватимуть у четвер, 18 травня.

За словами прем’єра країни, Алексіса Ципраса, це потрібно для отримання нового грошового траншу від Європейського Центробанку на суму 7,5 мільярдів євро.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
У Афінах демонстранти побилися з поліцією cмотреть онлайн