Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Спецкор - 18:30 від 17 травня 2016 року

ovvamedia
07.08.2017
ovvamedia
166просмотров
Посмотреть позже
Битва - за землю у Житомирі

У Житомирі - ветерани Східної війни вже який місяць - безрезультатно, вимагають від чиновників місцевого управління держгеокадастру - виділити обіцяні державою земельні ділянки. Нині, близько сотні атошників, зранку прийшли до управління - керівництва Держгеокадастру в приміщенні не застали, натомість, в актовому залі знайшли - близько сотні чоловіків у чорній формі. Люди назвалися - приватними охоронцями. На сходах будівлі - сталася бійка.

Перші цьогорічні призовники відправилися на службу в армію. Із Рівненщини - вчитися захищати Батьківщину вирушили близько сотні юнаків. Взагалі, в області планують призвати на строкову службу до війська понад півтисячі юнаків.

Українські армійці озброїлися новим кулеметом - українського виробництва. Модернізований кулемет "Маяк", який нині виготовляють на однойменному заводі - аналог ще радянського кулемета Калашникова, модернізованого. У світі ця зброя користується великим попитом, і завод навіть зробив подарунковий - хромований варіант, який мають у себе президенти кількох країн.
Комментарии (0)