Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

ГПУ оприлюднила відео катувань в Одеському СІЗО

Посмотреть позже
Записи з камер спостереження на своїй сторінці у Фейсбук виклала прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган. На відео, датованому 18-тим серпня, видно, як охоронці б’ють арештантів. Репресії, за словами прес-серкетаря, пройшли наступного дня після жорстокого вбивства інспектора Олени Порошенко. Утім, "наводили лад" не в усіх камерах і корпусах, як було зазначено в документах, а вибірково. Тож прокуратура розпочала розслідування за фактом службового підроблення. Та змінила кваліфікацію справи щодо нелюдського поводження із затриманими - на катування, що передбачає 10 років ув’язнення.

Тим часом, голова пенітенціарної служби в Одесі сьогодні відкинув звинувачення у жорстокому побитті та знищенні особистих речей арештантів силовиками під час перевірки.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
ГПУ оприлюднила відео катувань в Одеському СІЗО cмотреть онлайн