Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Поліція довела непричетність охоронця Димінського до смертельної ДТП на Львівщині

Посмотреть позже
Охоронець не винен. Поліція встановила, що охоронець львівського бізнесмена, власника телеканалу ЗІК та футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського не має відношення до аварії, внаслідок якої загинула молода жінка. Про це повідомив Народний депутат і член колегії Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко. ДТП сталася 18 серпня на Львівщині. Брат загиблої стверджував, що саме Димінський був за кермом у момент аварії. Після аварії він зачинився у позашляховику супроводження. А провину взяв на себе охоронець – Андрій Борщ. Суд узяв його під арешт на два місяці без можливості внесення застави. Вчора Димінському вручили повістку на допит і попередили, що він мусить здати аналіз ДНК. Допит було призначено на 23-тє серпня. Як вказує Геращенко, Димінський має статус свідка. Але після того, як експертиза встановила непричетність його охоронця, бізнесмен терміново вилетів прватним літаком зі Львова в Женеву.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Поліція довела непричетність охоронця Димінського до смертельної ДТП на Львівщині cмотреть онлайн