Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Д/ф "Олесь Шевченко. Як на сповіді"

Посмотреть позже
Олесь Шевченко зізнається, що став дисидентом ще у дев’ятому класі, оскільки вже тоді не сприймав систему, яка панувала за часів Сталіна і відчував, що жити потрібно не так. І цей спротив постійно наростав. Спочатку юний Олесь, навчаючись в університеті, сміливо поставив питання викладачам: чому лекції читають російською мовою, а потім вступив до Української Гельсінської групи, яка об’єднувала дисидентів, які не хотіли і не могли жити у радянській системі. А далі – арешт, звинувачення у скоєнні злочинів проти Радянського Союзу, суд, вирок, довгі роки заслання.

Лише за чотири роки до здобуття Україною незалежності Олеся Шевченка звільнила система, проти якої він боровся усе своє життя. Про людину, яка ніколи не полишала справу усього життя – боротьбу за права людини і права нації, дивіться у документальному фільмі "Олесь Шевченко. Як на сповіді".

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Д/ф "Олесь Шевченко. Як на сповіді" cмотреть онлайн