Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

ВЕРЕМІЙ - Нічого не буде, як раніше (feat. ХАС)

Music
03.10.2017
juliakuklean
415просмотров
Посмотреть позже
Офіційне Lyric video на пісню "Нічого не буде, як раніше".

Напередодні великого сольного концерту в клубі ATLAS, гурт ВЕРЕМІЙ та проект ХАС презентують спільну роботу - трек “Нічого не буде, як раніше”

На відміну від більшості пісень останнього періоду, “Нічого не буде, як раніше” записаний в тяжкому і потужному звучанні - для справжніх поціновувачів творчості гурту.

Ця пісня присвячена хлопцям, що пізнавши пекло війни повернулися з фронту.Тема пісні, яку підняли музиканти є дуже актуальною в часи подій на сході країни, коли існує потреба в реабілітації військових після їхнього повернення.

"Яке ставлення до хлопців, які повернулись з війни зі сторони нашої держави, просто людей? Багатьом вони не потрібні. Їхня адаптація в суспільстві після того загалом проходить непросто. Для них - Нічого не буде, як раніше. Та і для кожного з нас, думаємо. Тому кожен себе в цій композиції знайде також. І дуже приємно, що ХАС відчув цю тему дуже глибоко, ніби пропустив крізь себе, коли ми набрали його якось по телефону, розказавши про саму ідею пісні. Ось чому вийшов такий прекрасний дует"

Lyric-video, яке відзняли музиканти відображає переживання героя з приводу подій, які змусили його змінити власне життя і ставлення до нього, де існує лише бажання помститись тим, хто так чи інакше були причетні до цього.

Приємного перегляду


Режисер - Таня Дика
Оператор - Таня Дика, Орест Кох
Дизайн - Влад Койстрик
Ідея - гурт "ВЕРЕМІЙ"

Facebook: https://www.facebook.com/veremiy.band
VK: https://vk.com/veremiy
Soundcloud: https://soundcloud.com/veremiy
Google Play: https://play.google.com/store/music/artist/Веремій?id=Akp7452sdpi4e77cw2nk3httepa&hl=uk
iTunes: https://itunes.apple.com/us/artist/veremij/id882732305
_
Managment/booking artist - Oleksander Loziuk

+380636090597
oleksander.loziuk@gmail.com
https://www.facebook.com/oleksander.loziuk
Комментарии (0)
ВЕРЕМІЙ - Нічого не буде, як раніше (feat. ХАС) cмотреть онлайн