Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

У Києві представили нові розробки більш як 400 українських зброярів

Посмотреть позже
Бойові роботи, надшвидкі поліцейські катери та військові тренажери. Нові розробки на міжнародній виставці в Києві представили більш як чотири сотні українських зброярів. Серед відвідувачів військові з 11 країн Європи та Азії. Є там і бойовий робот "Ласка". Він обладнаний кулеметом та камерами нічного бачення. Постійно керувати пристроєм не обов’язково, достатньо задати алгоритм, кажуть розробники. Скажімо, "Ласка" може самостійно патрулювати державний кордон. Якщо камери зафіксують порушника робот захопить ціль і почне її переслідувати. Якщо порушник утікатиме "Ласка" спочатку зробить попереджувальний постріл, а потім стане бити на ураження. Поки що таких апаратів на озброєні українського війська немає, твердять розробники. Однак, "Ласка" вже пройшов випробування. І наразі виробники ведуть перемови із РНБО. Сподіваються, що бойовий робот зможе патрулювати кордон вже наступного року.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
У Києві представили нові розробки більш як 400 українських зброярів cмотреть онлайн