Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Росіяни взяли в полон 2 українських прикордонників

Посмотреть позже
Двох українських прикордонників на Сумщині, росіяни взяли в полон, прямо на зустрічі з російськими колегами. Цю зустріч у відомстві назвали консультативно-представницькою. Кажуть: це поширена практика, коли прикордонники сусідніх держав влаштовують переговори. Водночас, припускають: викрадення пов’язане з арештом двох російських прикордонників, у червні, на Херсонщині. Сьогодні Держприкордонслужба передала ФСБ Росії матеріали, які засвідчують особи бранців. До процесу повернення заарештованих підключилися МЗС і Офіс омбудсмена. Українці зникли 4-го жовтня, під час моніторингу кордону на Сумщині. Згодом російська сторона офіційно заявила, що їх затримала. А російський суд заарештував на 2 місяці, за незаконний перетин рубежу і непокору правоохоронцям.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Росіяни взяли в полон 2 українських прикордонників cмотреть онлайн