Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

За сьогодні в зоні АТО нараховано більше десятка ворожих провокацій

Посмотреть позже
День Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці – на фронті спокійним не був. Попри свято – російські окупанти обстрілів не припинили. У штабі нарахували більше десятка провокацій. Гарячі точки на мапі АТО незмінні: Гнутове й Павлопіль на Донеччині. І Попасна на Луганщині. Захисникам Авдіївки сьогодні дісталося від ворога лише раз. По обіді російські найманці вдарили з піхотного озброєння по оборонцях промки.

Тим часом Україна випробувала "Скіф". Це сучасний проти-танковий ракетний комплекс власного виробництва. На зразок американського "Джевеліна". Випробування влаштували в пустелі, в умовах над-високих температур – повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. Виклав відео і написав про унікальний результат. Система здатна пропалювати броню до метра завтовшки. І додав: у світі немає броне-танкової техніки, яку не можна знищити українським "Скіфом". Ракети точно, без промаху, вражають цілі на відстані до п'яти з половиною кілометрів.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
За сьогодні в зоні АТО нараховано більше десятка ворожих провокацій cмотреть онлайн