Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Уряд Австрії може очолити наймолодший в історії канцлер

Посмотреть позже
У дострокових парламентських виборах лідирує консервативна "Австрійська народна партія" на чолі із Себастьяном Курцом. Майбутньому прем’єр-міністрові у серпні виповнився тридцять один рік. У 27 він очолив міністерство закордонних справ Австрії. За результатами екзит-полів, партія Курца здобула перемогу, отримавши майже 32 відсотки голосів виборців. На другому місці ультраправа "Партія свободи", що виступає за зняття санкцій з Росії. Офіційні результати виборів оприлюднять найближчим часом.

Цьогоріч Курц неодноразово приїздив з робочими візитом в Україну як голова ОБСЄ. Зокрема, побував і на Донасі – у Маріуполі та прилеглих селах. Там спілкувався з бойовими офіцерами й місцевими жителями. Тоді Себастьян Курц наполягав на необхідності виконання Росією Мінських домовленостей, назвавши повноцінний "режим тиші" на Донбасі – однією з головних цілей його країни під час головування в ОБСЄ. Тоді ж Курц пообіцяв, що Австрія виділить 2 мільйони євро на гуманітарну допомогу жителям Донбасу.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Уряд Австрії може очолити наймолодший в історії канцлер cмотреть онлайн