Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Російський художник-акціоніст підпалив огорожу Банку Франції у Парижі

Посмотреть позже
Російський художник-акціоніст Петро Павленский підпалив огорожу Банку Франції у Парижі. Його затримала поліція. За інформацією його французьких соратниць, Павленський влаштував цю акцію, щоб розпалити вогонь революції по всьому світу. На початку року після звинувачення в Росії у сексуальному насильстві, він втік до Франції, де отримав політичний притулок. На батьківщині художник влаштовував різні акції. 5 років тому на підтримку групи Пуссі Райот зашив собі рота. За рік на Червоній площі в Москві роздягнувся та прибив свої генеталії до бруківки Він відрізав собі мочку вуха в підтримку Надії Савченко. А в листопаді 2015-го підпалив двері будівлі російської ФСБ на Луб’янці. Цю акцію присвятив незаконно засудженому українському режисерові Олегу Сенцову. Павленського тоді затримали, у слідчому ізоляторі він провів сім місяців.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Російський художник-акціоніст підпалив огорожу Банку Франції у Парижі cмотреть онлайн