Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Наші гроші. "Смотрящій" Мін’юсту

Посмотреть позже
Місяць тому програма журналістських розслідувань "Наші гроші" розповіла про дивовижні речі, які кояться у Міністерстві юстиції України. Працівники міністерства отримували мільйони й десятки мільйонів гривень винагород і водночас писали довіреність на доступ до їхнього рахунку з винагородами невідомій навіть їм особі.

Мін’юст розпочав внутрішню перевірку. А тим часом, журналістам програми почали приходити листи від працівників Мін’юсту з детальним описом, що там насправді відбувається.Вони писали про те, що за красивим реформаторським фасадом у міністерстві є свій "смотрящій". Що сам міністр в курсі щодо всього, що там відбувається.

Більше про "реформаторські" ініціативи Мін’юсту, дивіться у цьому випуску програми журналістських розслідувань "Наші гроші" з Денисом Бігусом.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Наші гроші. "Смотрящій" Мін’юсту cмотреть онлайн