Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Суд обрав запобіжний захід Коханівському

Посмотреть позже
Цілодобовий домашній арешт та електронний браслет до 20 грудня. Це запобіжний захід лідерові "Добровольчого руху ОУН" Миколі Коханівському. Рішення ухвалили в Святошинському райсуді Києва тільки надвечір. Коханівський має з’являтися за першим викликом силовиків, а також здати паспортa. Прокурори, втім, просили суд тримати підозрюваного під вартою. Ухвали ж не коментували. А от Микола Коханівський і далі твердить – у бійці, за яку його затримали, винен не він, а опонент Руслан Кочмала.

Учора прибічники лідера Добровольчого руху ОУН, розтрощили судову залу, вимагаючи звільнити підсудного. І вчора ж із Коханівського зняли кайданки, оскільки закінчився термін попереднього затримання.

Командира "Добровольчого руху "ОУН" Миколу Коханівського правоохоронці взяли під варту 21 жовтня в Києві біля станції метро "Академмістечко". За версією поліції, він улаштував бійку зі стріляниною.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Суд обрав запобіжний захід Коханівському cмотреть онлайн