Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

panivalkova - eurotour adventures (documentary)

Music
15.11.2017
juliakuklean
300просмотров
Посмотреть позже
З травня по липень 2017 ми турили Європою: Фінляндія, Польща, Німеччина, Люксембург, Нідерланди... Ми зібрали в одне відео всі ідіотські і не дуже відоси з наших телефонів, щоб ви відчули себе справжнім учасником нашого туру. Знайомтесь: директор Оля, водій Іван, корабель Штубніц, театр Панда, яхтклуб, конюшня, музеї, гей-бар, аншлаг, провал, гадалка Таро, ліс, бетон, німці, французи, африканcький барабанщик, латиноамерканська фанатка та ще кілометри пригод і сміху! Дякуємо всім причетним до найцікавішого літа в нашому житті.
Особлива подяка і обнімашка нашому агенту в Європі Natasha Padabed​ з More Zvukov Agency​

Hello guys who read English only) Here's our video from the craziest and happiest tour we've ever had! We were blessed by your presence, support and friendship! All of you took a piece of our hearts) Rays of love from Panivalkova)) We'll be back one day!

Camera: Panivalkova
Editing: Katerina Sinyavska​

Official site – panivalkova.com
Facebook – www.facebook.com/panivalkova
Vk.com – vk.com/panivalkova
Soundcloud - soundcloud.com/panivalkova
Instagram – www.instagram.com/panivalkova
iTunes - itunes.apple.com/album/id1151732618?ls=1&app=itunes
E-mail: panivalkova@gmail.com
Комментарии (0)
panivalkova - eurotour adventures (documentary) cмотреть онлайн