Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Співачка Євгенія Власова перебуває в реанімації

ovvamedia
22.11.2017
ovvamedia
171просмотр
Посмотреть позже
За останні 12 днів співачка перенесла 4 операції. Про це ексклюзивно виданню "Гордон" повідомила мама співачки Галина Поплавська. Жінка розповіла, тиждень тому Євгенія скаржилася на біль у животі. Після операції виникли ускладення розвинулася непрохідність кишечника. Аби врятувати життя Євгенії довелося зробити кілька операцій. Зараз лікарі обережні в прогнозах, але відомо, що ще кілька днів Власова буде залишатися в реанімації, а потім очікується курс реабілітації. Мама Евгенії просить допомогти родині грошима, адже за лікування дочкИ вже заплатили майже 260 тисяч гривень. Кожен день перебування в клініці коштує 25-30 тисяч гривень, а кошти у родини вже закінчилися. Євгенія Власова вісім років тому вже перенесла важку операцію, пов'язану з онкологічною хворобою.
Комментарии (0)