Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Убивство "беркутівців": суд відхилив клопотання захисту Бубенчика про відвід судді

Телевидение
04.04.2018
Unidot
57просмотров
Посмотреть позже
Запобіжний захід затриманому майданівцю Іванові Бубенчику продовжить обирати суддя В'ячеслав Підпалий. У Печерському райсуді Києва не побачили підстав для задоволення клопотання адвокатів про відвід головуючого судді. Захисники Івана Бубенчика заявили, що не суддя не надав їм достатньо часу на ознайомлення із матеріалами справи. На це судове засідання прокурори не з'явились. А генпрокурор Юрій Луценко у своїй сторінці на фейсбуці повідомив - вважає неправильною кваліфікацію інкримінованого Бубенчику злочину та змінив групу прокурорів, які розслідуватимуть цей епізод. Уже вони повинні визначити статус Івана Бубенчика в цьому провадженні, а також клопотання про новий запобіжний захід. Нагадаємо, учасника Революції Гідності Івана Бубенчика затримали за підозрою у навмисному вбивстві 2 та пораненні одного "беркутівця" 20 лютого 2014 року. А 115 стаття не підпадає під дію Закону про амністію для учасників Євромайдану. Захист Бубенчика теж вважає підозру необгрунтованою.

https://5.ua/live/ - постійна пряма трансляція | Тисніть like або не тисніть - нам важлива будь-яка ваша реакція! | Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спама ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
Убивство "беркутівців": суд відхилив клопотання захисту Бубенчика про відвід судді cмотреть онлайн